O nas

drum

MARCIN PIETRAS

Fotograf, fotografik, grafik. Żyje z pracy nad obrazem.

Podobnie jak Przemek pasjonuje się szeroko pojętą grafiką komputerową – pracuję w rastrach, wektorach, dwóch oraz trzech wymiarach. Mało tego – również w wolnych chwilach gra na perkusji. Różne miał przygody po drodze (skończył szkołę muzyczną, zdobył tytuł inżyniera informatyki i magistra ekonomii), ale ostatecznie porzucił pracę w korporacji – aby robić to, co lubi najbardziej. Jego najnowszą pasją jest fotografia – wykorzystuje każdą okazję na utrwalenie zapierającego dech w piersiach widoku.

Pracował dla:  Centrum Reklamy Rybczyński, IBM, DRU Design
Specjalizacja:  Grafika, Www, Foto, Wideo

spk

PRZEMEK IGNASIAK

Fotograf i grafik z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowym środowisku.

Przemek od ponad 12 lat pasjonuje się zarówno grafiką, jak i fotografią. Ma bogate doświadczenie w branży, głównie pracując jako grafik (environmen artist) w firmach produkujących gry komputerowe. Ostatnio bardziej skłania się ku fotografii. W wolnych chwilach gra na perkusji i opiekuje się swoją małą córeczką Emilką.

Pracował dla:  Cosmigo, Polarbit, Eurocom, Vivid Games
Specjalizacja: CGI, Foto, Wideo

GOSIA PIETRAS

Pasjonatka fotografii.

Gosia wspiera zespół fotonstudio.pl stosunkowo od niedawna. Pomimo względnie najkrótszego doświadczenia, dzielnie goni chłopaków poziomem swoich zdjęć, zarówno jeśli chodzi o szukanie kadrów, jak i kompozycję. Fotografię traktuje bardziej jako hobby – na co dzień pracuje z dziećmi jako nauczyciel oraz terapeuta integracji sensorycznej.

Specjalizacja:  Reportaż fotograficzny