Najczęściej zadawane pytania

Jakiego sprzętu używacie?

W chwili obecnej dysponujemy dwoma pełnoklatkowymi aparatami Canon 6D oraz jednym Canon 550D. W zależności od warunków i przeznaczenia korzystamy ze szkieł zarówno stałych, jak i zoomów. Na chwilę obecną poruszamy się w zakresie długości ogniskowych od 11 do 85 mm, najciemniejszy obiektyw ma swiatłosiłę f/2.8. Korzystamy z obiektywów wyprodukowanych przez firmy Canon oraz Sigma.

Co otrzymamy w cenie zlecenia?

Podstawowa cena z naszej strony zawiera nośnik oraz profesjonalnie obrobione zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Oferujemy również przygotowanie innych elementów – fotoksiążek, projektowanie okładki płyty itp. O szczegółach mających wpływ na ostateczną cenę usługi (np. ilość zdjęć, dojazd do klienta) porozmawiamy, jak się spotkamy.

Czy prowadzicie działalność gospodarczą?

Tak, jesteśmy legalnie działającymi przedsiębiorcami. Odprowadzamy podatki i podpisujemy z klientami umowy, tym samym możecie być pewni, że zjawimy się w dniu ślubu, wykonamy należycie swoją pracę i wywiążemy się całkowicie z wszelkich ustaleń.

Czy posiadacie zaświadczenie z kurii zezwalające na fotografię w kościele?

Tak przeszliśmy kurs prowadzony przez kurię i posiadamy zaświadczenie zezwalające na fotografowanie uroczystości religijnych.